Genel forum adına her şey bu forumda!  

Geri Git   Genel forum adına her şey bu forumda! > Forumda.Org - Kadın ve Erkeklerin Dünyası > Erkekçe Yaşam


Erkeklerin Olgun Kadınlardan Hoşlanma Sebepleri Bulundu

Erkeklerin dünyasından her şey burada. Spor, askerlik, otomobil ve daha birçok konu işlenmektedir.


Kullanıcı Etiket Listesi

  
 
LinkBack Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 10 Mart 2024, 17:54   #1
Çevrimdışı
 
Papatya Kullanıcısının Avatarı
 
Wink Erkeklerin Olgun Kadınlardan Hoşlanma Sebepleri Bulundu

Erkeklerin Olgun Kadınlardan Hoşlanma Sebepleri Bulundu

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Erkeklerin neden kendilerinden yaşça büyük kadınlardan hoşlandığını merak ediyor musunuz? İşte bu sorunun 5 önemli cevabı...

1. Ne istediğini bilir ve hedeflerine yönelir

Yıllar boyunca, bahsi geçen kadın pek çok farklı yolda yürümüş ve hayatındaki öncelikleri çoktan belirlemiştir. Bazı hayallerini gerçekleştirmiş, kendisine daha fazla hedef koymuş ve ne istediğini, istediklerini nasıl elde edeceğini planlamıştır. Kariyer, yolculuklar ya da hobiler söz konusu olduğunda, iddialı ve korkusuz bir kadından daha sek si bir şey olamaz. Ayrıca, çoğu zaman ilk adımı atmaktan da çekinmeyecektir.

2. Özgüveni yüksektir

Çoğu genç kadının hali hazırda vücutlarına dair takıntıları varken, bir yaştan sonra kendilerine ve görünümlerine olan saygısı artar. Hatta anketlere göre, kadınlar vücutlarını 45 yaşından sonra daha çok beğenmeye ve sevmeye başlarlar. Orta yaşlı kadınlar vücutlarının kusurlarının farkında olsalar da bunları iyi yaşanmış bir hayatın hediyeleri olarak kabul eder.

3. Yatakta ne istediğini bilir ve bunu dile getirmekten çekinmez

Belirli bir yaşın üzerindeki kadınlar hayatlarının en iyi cin sel dönemini yaşadıklarını söylerler. Sadece çekingenliklerinden kurtulmaz, gençliklerinde karşılaştıkları garip sek süel girişimlerden de bağımsız hissederler. Sürekli olarak görünümüne dair endişelenmesi ya da partnerini tatmin edip edemediğini düşünmesi, genç kadınların kendilerini tatmin etmesini engeller. 50 yaşında olan ve başından bir de boşanma geçen bir kadın, sek s hayatının her zamankinden iyi olduğunu ve bunun sebebinin öncelikle kendi ihtiyaç ve isteklerine yönelmek olduğunu söylüyor.

4. Hayat tecrübesi vardır

Deneyimler sadece iş hayatı için önemli değildir. Hayatın her alanında ve her türlü ilişkide bireye yardımcı olacaktır. İyi kötü her türlü yaşanmışlıktan ders çıkarılabileceği gibi, bu dalgalanmalar stresle başa çıkma becerisini de geliştirmeye sebep olacaktır.
Yapılan son araştırmalara göre, 20’li yaşlarındaki erkeklerin çoğu artık kendilerinden daha olgun kadınlarla beraber olmayı tercih ediyorlar.

5. Bağımsızdır

Romantik iliş kileri dışında, olgun kadınların yapacakları bir sürü farklı şey ve görüşecekleri pek çok insan vardır. Uzmanlara göre, insanlar romantik iliş kilerinde bireyselliklerini kaybettiği sürece, iliş kiyi de tüketmeye mahkumdur. Ve olgun kadın sizi sever, ister ama size ihtiyacı yoktur.
alıntı
 
  

Yer İmleri

Etiketler
bulundu, erkeklerin, hoşlanma, kadınlardan, olgun, sebepleri

Konu Araçları
Görünüm Modları

Yayınlama Kuralları

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıtlar Son Mesaj
Türk Kızlarının Evlilik Sebepleri Papatya Gelinlerin Dünyası 0 01 Mart 2024 02:52
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız? Papatya Erkekçe Yaşam 0 15 Şubat 2024 13:24
Güney Afrika İsrail'in Refah planı sonrası UAD'ye acil talepte bulundu sihirbaz Dünyadan Haberler 0 13 Şubat 2024 18:50
Forumda'dan Uzaklaştırılan Üyeler ve Sebepleri Papatya Forum Duyuruları 3 26 Ocak 2024 03:52
Dişte Oluşan İltihapların Sebepleri BeSte Ağız ve Diş Sağlığı 0 19 Ocak 2024 15:05


Forum saati GMT +3 olarak ayarlanmıştır. Şu an saat: 22:47

Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Forumda.Org, altyapısını oluşturan yazılım olan vBulletin®'i lisanslı kullanmaktadır.
genel forum - genel forum sitesi

Forumda.Org, bir genel forum sitesidir. Bu yüzden bu foruma kaydolan her üye, kontrol edilmeksizin içerik paylaşabilir. 5651 sayılı kanuna göre forum sitemiz yer sağlayıcı kapsamına dahil olmakta olup, içerik sağlayıcı tanımını karşılayan hiç şüphesiz; içeriği üreten, yayımlayan forum üyesidir. Dolayısıyla bildirim almadığımız takdirde içeriklerden yana yükümlülüğümüz doğmamaktadır. Bu itibarla; paylaşılan mesajlar, konular ve görsellerden doğabilecek yasal sorumluluklar da paylaşımı yapan kullanıcıya aittir. Forumda.Org, hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. İllegal herhangi bir faaliyetin görülmesi durumunda bildirimi için İLETİŞİM linkindeki form doldurulursa, ilgili içerik ile ilgili hukuki inceleme yapılacak ve en geç 48 saat içerisinde işlem yapılıp dönüş sağlanacaktır.

5101 sayılı yasayla değişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince sitemizde telif hakkı bulunan mp3,video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafından yasaklanmış olup, yasal işlem başlatılması durumunda, paylaşan kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.