Genel forum adına her şey bu forumda!  

Geri Git   Genel forum adına her şey bu forumda! > Forumda.Org - Kullanıcılara Özel > Forum Duyuruları


Forumda.Org Açıldı!

Forum duyurularını bu bölümden takip edebilirsiniz.


Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree73Beğeniler

  
 
LinkBack Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 02 Ocak 2024, 15:28   #1
Çevrimiçi
 
Bahtiyar Kullanıcısının Avatarı
 
Varsayılan Forumda.Org Açıldı!

Forumda.Org Açıldı!

Merhaba Forumda kullanıcıları, öncelikle 2024 yılının herkese sağlık, mutluluk ve bolca para getirmesini dilerim.

Uzun zamandır düşündüğümüz forum projemizi hayata geçirme kararı aldık. Bir yıldan bu yana benim aklımda olup kardeşim @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'e söylüyordum. Bir süredir de sevdiğim kadınla bunu düşünüyorduk @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ile ve harekete geçtik diyebilirim. Uzun soluklu hatta gidebileceğimiz yere kadar gitmek; veyahut marka değeri taşıyabilecek düzeye getirmek adına her şeyi yapacağım. Bunun için çok ciddi sebeplerim var. Belki biraz uzun olacak ama iyisiyle kötüsüyle bazı şeylerden bahsetmek istiyorum.

Yıllarca vBulletin alanında hizmet ettim. Bazen iyi bazen kötü şekilde yolları ayırdığımız insanlar oldu. İnsan her zaman kötü zamanlarda tanıyor etrafındaki insanları. Deprem vesilesiyle bunu tekrardan görmüş oldum. Kötünün iyisi diyelim biz buna. Sevenimiz ve sevmeyenimiz çok. Biz maksadımızı aşmıyorsak kimsenin farklı şekilde yaklaşmasını istemeyiz. Kapımız herkese açık, insanoğlu yanılabilir; ders çıkarıp bunu en az'a indirmek insanın kendi elinde. Biz daha çok yolumuza bakmak istiyoruz. Bu platformu en iyi yere getirmek istiyoruz. Buna destek olmak isteyecek insanlar kadar bunu bozmak isteyen insanlarda olacaktır. Çizme aşılmadığı sürece sabrımız olacaktır. Ama sonrası için aynı şekilde tavır alamayacağımızı art niyetli, amacı fitne fesat olan bütün kişilerin bilmesini isteriz. Her insan gibi bizimde bir sabrımızın olduğu ve taşabileceği fikri o fitne fesat güruh'un aklında her zaman olmasını istiyoruz. Deprem zamanları günlerce, haftalarca hatta aylarca yanımda olan insanları unutmadım. Yanımda olduğunu zannedip bir felaket yaşamama rağmen; o kadar yüküme rağmen sırtımdan vurmaya çalışan, bunu da okey masalarında gırgır malzemesi yapan insanları da gördüm, gösterdiler. Bunun içinde benim adıma üzülen insanlar üzülmesin, ben çok sağlam geri dönüş yaptım. Kimsenin yaptığı yanına kar kalmıyor işte. Yanlış anlaşılsın istemem nötr cümlelerimin sahipleri kendilerini biliyorlar. Onlarda bir elin beş parmağı kadar olan varlıklar. Değerli zamanımdan bu kadar vakit ayırabiliyorum. Yeterlidir..

Forumumuz vBulletin 3.8.4 altyapısı ile kurulmuştur. Daha öncesinde lisans bulma konusunda sorun yaşadığımız için öncelikle MyBB sistemi kurup mobil temasına kadar halletmiştik ama son anda lisans bulunca silbaştan vBulletin sistemini kurup çalışmalara başladık. Gereken çalışmalar nerdeyse bitti; bazı çalışmalar sürüyor ama genel olarak ayar, eklenti ve grafiklerin nerdeyse tamamı bitti. Bir süre sonra gerek yaptıracağım SEO çalışmaları, gerekse de kendi emeğimle yapacağım çalışmalar ile GOOGLE üzerinde sevilen bir forum haline gelecektir. vBulletin'in bize izin verdiği kadarıyla elimizden geleni yapacağız.

Bizimle beraber bu yolda ilerlemek, emek harcayacak hiçbir insanın emeğini heba etmeyeceğiz. Yeri gelecek gülüp eğleneceğiz. Yeri gelecek beraber hüzünlenip, beraber sinirleneceğimiz bir ortam olacaktır. Huzur bozmak isteyen insanların aramızda yeri olmayacaktır. Forum sabır işidir, biz sonuna kadar gitmek istiyoruz.

Grafik konusunda yanımızda olan @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'ye çok teşekkür ederim. Logo, rank seti ve iconlar yani grafik alanında fazlaca deneyimi olmamasına rağmen mükemmel bir iş çıkardı. Devamını diliyorum, çünkü başarılı olacağından şüphem yok.

Güvenlik, teknik işler; göremediğim veya eksik gördüğü her konuya elini atan kardeşim @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'e çok teşekkür ederim. Konu içi butonların CSS kodlaması, tema üzerindeki harika donuşları ile burası çok güzel bir forum oldu.

Hayatıma girdikten sonra, bana kattığı şeyler.. "Ben zamanında sevilmemişim, ne kadar aptalmışım!" dedirtti. Hayatımda olduğu için, verdiği değer ve bana hissettirdikleri inanılmaz. @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!], keşke yıllar önce karşıma çıksaydı dediğim insan. Yanımda olduğu için çok mutluyum. Ben de onu çok seviyorum..

Forumda.Org platformu herkes adına, forum camiası adına hayırlı uğurlu olsun. Rabbim utandırmasın.
Papatya, Regex, Zeze ve 7 kişi daha bunu beğendi.
 
Eski 02 Ocak 2024, 15:58   #2
Çevrimiçi
“En büyük servet, itibardır.”
 
Regex Kullanıcısının Avatarı
 
Varsayılan Yanıt: Forumda.Net Açıldı!

Öncelikle herkese merhaba. Dijital platformlar üzerindeki varlığım süresince kıymet verdiğim en temel değerlerimden biri dostlarımdır ve hiçbir zaman dostumu çıktığı yolda yalnız bırakacak bir insan olmadım. @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ile dostluğumuz 2008 yılına dayanır. Bugüne dek hiçbir projemizde birbirimizi yalnız bırakmadık ve çoğu zaman yine davet edildiğimiz platformlar üzerinde de teknik sorumluluğu beraber göğüsleyip, birlikte paylaştık. Bunun istisnaları illa ki olmuştur. Yani benim bulunup Bahti'nin olmadığı ya da onun olup, benim kanka burası uzun vadeli devam etmez diye projeye inanmadığım için ikimizden birimizin gidip yine tek başımıza yettiğimiz. Ancak birbirimize istisnasız her dönem yoldaş olduk; hiçbir koşul ve ad altında birbirimizden desteğimizi esirgemedik. Forumda.Net projesi için de bu, kuşkusuz böyle olacak ve sonuna kadar dostumuzun yanındayız.

Keza @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ile de yine yaklaşık 4 yıldır tanışıyorum ve birlikteliklerini buradan bu açılış konusuyla kamuoyuna duyurmuş olmalarından istinaden buradan öncelikle kendilerini, ardından bu projeyi bir kez daha tebrik ediyorum. Umarım tamamına erdiğinde de bugünlere dönüp anı olarak hatırlayabileceğimiz çok güzel günlere, zamanlara ve hatıralara imza atacağız hep beraber. Keza yine @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] da uzun yıllardır tanıdığımız, sevip güvendiğimiz dostumuz olduğu için bu birliktelik ve beraber bu yola çıkmaları da gerek beni, gerekse @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'yi ayrı sevindirdi.

Dostum zaten yeterince uzun bir açılış konusu yazmış, ben de daha fazla paragraflara boğup yormayayım kimseyi. Zaten okumayı pek sevmeyen milletiz. Sadece bu kadar çok forum vardı, ne gerek vardı veya neden Regex sen yine burada destek oldun? gibi kafalarda oluşabilecek soru aparatlarına en başından kesin ve net çizgiler doğrultusunda bir açıklama getirmek istedim.

Hayırlı, uğurlu olsun.
Bahtiyar, Papatya, Zeze ve 2 kişi daha bunu beğendi.
__________________
  • When injustice becomes law, resistance becomes duty.
 
Eski 02 Ocak 2024, 16:09   #3
Çevrimdışı
 
Furkan Kullanıcısının Avatarı
 
Varsayılan Yanıt: Forumda.Net Açıldı!

Hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın.

Başarılar diliyorum.
Bahtiyar ve Papatya bunu beğendi.
__________________
Düştüğüm her kuyudan mücadele ederek çıkmayı çocukken öğrendim.

"Aslolan hayattır, hayat da BEŞİKTAŞ"
 
Eski 02 Ocak 2024, 16:55   #4
Çevrimdışı
Avatar Yok
 
Varsayılan Yanıt: Forumda.Net Açıldı!

Baktım yazı çok uzun ve yine okumadım tabi

Forumdayız!
Bahtiyar ve Papatya bunu beğendi.
 
Eski 02 Ocak 2024, 17:01   #5
Çevrimdışı
Avatar Yok
 
Varsayılan Yanıt: Forumda.Net Açıldı!

hayırlı olsun başarılar diliyorum
Bahtiyar ve Papatya bunu beğendi.
 
Eski 02 Ocak 2024, 17:49   #6
Çevrimdışı
Avatar Yok
 
Varsayılan Yanıt: Forumda.Net Açıldı!

Hayırlı olsun kardeşim benim, her daim yanındayım.
Bahtiyar ve Papatya bunu beğendi.
 
Eski 02 Ocak 2024, 19:28   #7
Çevrimiçi
Forumdan Uzaklaştırıldı!
Avatar Yok
 
Varsayılan Yanıt: Forumda.Net Açıldı!

hayırlı olsun başarılar dilerim
Bahtiyar bunu beğendi.
 
Eski 02 Ocak 2024, 20:32   #8
Çevrimdışı
 
Zeze Kullanıcısının Avatarı
 
Varsayılan Yanıt: Forumda.Net Açıldı!

İşlerden dolayı bu konuyu öyle kuru bir hayırlı olsun ile geçiştirmek istemedim.

@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'nın daveti ile bende bu güzel forumun açılışında emek vermiş olmaktan mutluyum. Papatya'yı öyle uzun yıllardır tanımıyorum ama 2020 yılında sohbetlerimiz olmuştu, sonra covidden dolayı forumlardan uzaklaşmasıyla bir süre habersiz kaldık. Sonra başka bir yerde yine bir araya geldik ve samimiyetimiz daha da perçinlendi. Ve şimdi sevdiği ile birlikte burayı açma planları oldu ve tabii ki ilk öğrenen yine @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ile birlikte biz dostları olduk. Bu birlikteliği öğrendiğimde @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ve @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] adına en çok mutlu olanlardan biriyim. Allah mutluluklarını daim etsin, çok mutlu olmalarını canı gönülden istiyorum, çünkü ikiside fazlasıyla mutluluğu hak ediyorlar.

Belki herkes en çok benim designer olmama takılacaktır, ben en iyi yaptığım işi bile en iyisini bilirim diye iddia eden biri olmadım. Şu an da da böyle bir iddiam yok. Kendi halimde kimse gibi olmaya çalışmadan, kimseye özenmeden canım istediğinde öylesine yapanlardan biriyim. Benim için PS hobi sadece. Bu yüzden dostlarımın eleştirileri dışındaki eleştirilere kulaklarım tıkalıdır. Çünkü forum camiasında insanlar birbirlerini harcamayı seviyor gözlemlediğim kadarıyla. İddialı olduğum tek konu karakterim ve duruşumdur.

@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] için en güzelini yapacağımdan şüphe etmeden, yönetimde yer alacağımı bilmeden teklifini kabul ettim. @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] de @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] da bilir öyle her yerde bulunmam bende. İlk defa bir yerde yetkim varken burada da yetki alıyorum. @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] teklifte bulundu sen yapar mısın diye, bende dostu olarak yanında olmak istedim. Elimden geldiğince rankları, grafikleri yapmaya çalıştım. Birlikte güzel bir sonuç çıkardığımızı düşünüyorum. Tabi en büyük emek @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ve @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'ya ait. Yoğunlukları olmasaydı daha erken açılacaktık, her şerde vardı bir hayır demişler. Kısmet bugüneymiş.

Birlikteliğinizde, forumda bir ömür daimi olsun canlar @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]
Bahtiyar, Papatya ve Regex bunu beğendi.
 
Eski 02 Ocak 2024, 21:43   #9
Çevrimdışı
 
Papatya Kullanıcısının Avatarı
 
Varsayılan Yanıt: Forumda.Net Açıldı!

Uzun zamandır forumlarla iç içeydim. Her forumun yeri ayrı ama benim için en özeli Forumda.Net çünkü sevdiğim erkekle düşündüğümüz projemizi hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] sevgimiz gibi Forumda.Net'in de büyüyeceğini düşünüyorum. Seni çok seviyorum, iyi ki sen

@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] her zaman yardımsever, her zor anda iyi anda yanına olan değerli dostum. Emeklerin, desteğin için çok teşekkür ederim. Senin yerin benim için her zaman ayrıdır. İyi ki varsın.

@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] benim en kıymetlim. Duyar duymaz emeğini, çalışmalarını ortaya dökecek kadar yardımsever, vefalı. Grafik konusundaki her türlü nazımı sabırla can dostum. Çalışmaların harika, sen de öyle. İyi ki varsın

Forumda herkese hayırlı olur, umarım keyfli vakit geçirirsiniz.
Bahtiyar, Regex ve Zeze bunu beğendi.
 
Eski 02 Ocak 2024, 22:07   #10
Çevrimdışı
 
ESinti Kullanıcısının Avatarı
 
Varsayılan Yanıt: Forumda.Net Açıldı!

Hayırlı olsun başarılar diliyorum ��
Bahtiyar bunu beğendi.
 
  

Yer İmleri

Etiketler
açıldı, forumdanet, forumdaorg

Konu Araçları
Görünüm Modları

Yayınlama Kuralları


Forum saati GMT +3 olarak ayarlanmıştır. Şu an saat: 08:24

Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Forumda.Org, altyapısını oluşturan yazılım olan vBulletin®'i lisanslı kullanmaktadır.
genel forum - genel forum sitesi

Forumda.Org, bir genel forum sitesidir. Bu yüzden forumumuza kaydolan her üye, kontrol edilmeksizin içerik paylaşabilir. 5651 sayılı kanuna göre forum sitemiz yer sağlayıcı kapsamındadır. İçerik sağlayıcı değildir. İçerik sağlayıcı; içeriği üreten, yayımlayan forum üyesidir. Dolayısıyla bildirim almadığımızda içeriklerden yana yükümlülüğümüz doğmaz. Bu itibarla; paylaşılan materyallerden doğabilecek her türlü yasal sorumluluk paylaşımı gerçekleştiren kullanıcıya aittir. Forumda.Org, hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. İllegal herhangi bir faaliyetin görülmesi durumunda bildirimi için İLETİŞİM linkindeki form doldurulursa, ilgili içeriğe ilişkin hukuki inceleme yapılacak ve en geç 48 saat içerisinde işlem gerçekleştirilip dönüş sağlanacaktır.

5101 sayılı yasayla değişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince sitemizde telif hakkı bulunan mp3,video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafından yasaklanmış olup, yasal işlem başlatılması durumunda, paylaşan kişilerin bilgileri müzekkere yazan yetkili makam ile paylaşılacaktır.