Genel forum adına her şey bu forumda!  

Geri Git   Genel forum adına her şey bu forumda! > Forumda.Org - Genel, Güncel ve Yaşama Dair > Burçlar ve Burçların Dünyası > Yay


2.04.2024 Yay Burcu Günlük Burç Yorumu


Kullanıcı Etiket Listesi

  
 
LinkBack Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 02 Nisan 2024, 20:42   #1
Çevrimiçi
 
BeSte Kullanıcısının Avatarı
 
Arrow 2.04.2024 Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

2.04.2024 Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay, bugün yavaşlama, değerlendirme ve devam eden projeleri gözden geçirme ihtiyacını hatırlatıyor. Şimdi askıda kalan sorular ve yanlış iletişimlerle uğraşıyor olabilirsiniz. Nitekim bu aynı zamanda son kararlarınızın hâlâ uygulanabilir olup olmadığını gözden geçirmeniz gereken bir dönemdir. Bazı projeler veya süreçler geriye doğru gidiyor gibi görünse debu pekala bir yeniden düzenlenme süreci olabilir. Kendinizi lehinize olabilecek farklı şekillerde düşünür ve ifade edersiniz. İlişkilerinizde eski konuları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir; geçmişinizdeki bazı insanlar geri gelme eğilimindedir ya da zihniniz bu ihtimalle meşgul olabilir.
 
Eski 03 Nisan 2024, 00:04   #2
Çevrimdışı
 
Papatya Kullanıcısının Avatarı
 
Varsayılan Yanıt: 2.04.2024 Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı şeyleri gözden geçirebiliyorum, evet.
 
  

Yer İmleri

Etiketler
burç, burcu, günlük, yay, yorumu

Konu Araçları
Görünüm Modları

Yayınlama Kuralları


Forum saati GMT +3 olarak ayarlanmıştır. Şu an saat: 22:18

Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Forumda.Org, altyapısını oluşturan yazılım olan vBulletin®'i lisanslı kullanmaktadır.
genel forum - genel forum sitesi

Forumda.Org, bir genel forum sitesidir. Bu yüzden bu foruma kaydolan her üye, kontrol edilmeksizin içerik paylaşabilir. 5651 sayılı kanuna göre forum sitemiz yer sağlayıcı kapsamına dahil olmakta olup, içerik sağlayıcı tanımını karşılayan hiç şüphesiz; içeriği üreten, yayımlayan forum üyesidir. Dolayısıyla bildirim almadığımız takdirde içeriklerden yana yükümlülüğümüz doğmamaktadır. Bu itibarla; paylaşılan mesajlar, konular ve görsellerden doğabilecek yasal sorumluluklar da paylaşımı yapan kullanıcıya aittir. Forumda.Org, hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. İllegal herhangi bir faaliyetin görülmesi durumunda bildirimi için İLETİŞİM linkindeki form doldurulursa, ilgili içerik ile ilgili hukuki inceleme yapılacak ve en geç 48 saat içerisinde işlem yapılıp dönüş sağlanacaktır.

5101 sayılı yasayla değişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince sitemizde telif hakkı bulunan mp3,video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafından yasaklanmış olup, yasal işlem başlatılması durumunda, paylaşan kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.